Aktualności

logo
28.01.2021
Ankieta dotycząca miejsca w którym żyjemy w ramach Partnerstwa Terytorialnego "Strefa Centralna"
Szanowni Mieszkańcy, Nasza gmina jest członkiem Partnerstwa Terytorialnego pod nazwą „Strefa Centralna”, które obejmuje wszystkie gminy  powiatów: drawskiego, świdwińskiego i łobeskiego.  Zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej Waszych opinii o miejscu, w którym żyjecie: usługach publicznych i potrzebach mieszkańców gmin leżących na obszarze Partnerstwa.
logo WOŚP
28.01.2021
Kolejne licytacje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Zachęcamy do kolejnych licytacji aukcji przeznaczonych na wsparcie zbiórki na rzecz fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Czaplinek gra z WOŚP-em od samego początku. W tym roku to już 29. Finał. Środki uzyskane podczas licytacji zostaną przekazane oddziałom dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w aukcjach. Do wylicytowania mamy:
Drużyna KPS Czaplinek
28.01.2021
Rozgrywki Klubu Piłki Siatkowej
W piątkowe popołudnie 22 stycznia 2021 r. juniorki Klubu KPS Czaplinek udały się do Koszalina na mecz grupy A ligi wojewódzkiej z miejscowym MKS. Szybkie dwa sety doprowadzają do naszej przegranej 0:2. Analiza boiskowych wydarzeń trenerów, zmiany w zespole i udaje się doprowadzić do stanu 2:2. Na tie-break wychodzimy rozpędzeni dobrą grą z czwartego seta i prowadzimy 5:0!
Koła gospodyń wiejsklich
27.01.2021
Ostatnie dni na złożenie sprawozdań przez KGW
Niewiele czasu zostało już kołom gospodyń wiejskich, które w ubiegłym roku otrzymały z ARiMR dofinansowanie na swoją działalność, by rozliczyć się z dotacji. Ostateczny termin składania sprawozdań upływa 31 stycznia 2021 r. Jednak w związku z tym, że jest to niedziela, biura powiatowe Agencji będą przyjmowały je jeszcze w poniedziałek, 1 lutego.
Mapka z trasą przemarszu "Samozwańczej Orkiestry Czaplineckiej"dla WOŚP-u
27.01.2021
Przemarsz Samozwańczej Orkiestry Czaplineckiej dla WOŚP-u
Serdecznie zapraszamy do wspólnego przemarszu z "Samozwańczą Orkiestrą Czaplinecką" w niedzielę 31 stycznia od godz. 13.00 (zbiórka pod CzOK-iem, trasa przemarszu widoczna na zdjęciu wydarzenia).

Strony